PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257850}

Wakacje Jasia Fasoli

Mr. Bean's Holiday
6,7 79 326
ocen
6,7 10 1 79326
4,8 10
ocen krytyków
Wakacje Jasia Fasoli
powrót do forum filmu Wakacje Jasia Fasoli

Moja ulubiona scena to ta, jak Jaś tańczył by zarobić. A wasza? :D

ocenił(a) film na 8
happysad_owa

zdecydowanie jak łapał stopa i koleś pociskał na tym motorowerku:D

ocenił(a) film na 8
robrob

dokładnie! rozbroił mnie ten kawałek hahah :)

ocenił(a) film na 7
robrob

Ja nie mogłam przestać się śmiać jak Fasola wsiadł na ten motorowerek i "uciekał" a za chwilę dogonił go ten gościu, kurde, masakra :D Płakałam ze śmiechu :D

robrob

hahha ja też padłam ze śmiechu jak on tego stopa łapał

ocenił(a) film na 9
robrob

Taa to było niezłe, szybciej doszedłby pieszo niż na tym motorku. Rozbroiła mnie też końcówka, gdy w napisach filmu puszczonego w kinie w każdej kategorii był Carson Clay XD

ocenił(a) film na 7
happysad_owa

Moja tak samo hehehe, albo jak cały czas mówi: "wiii" <lol2>

ocenił(a) film na 1
happysad_owa

a mi w restauracji sie podobalo co tej babie do torebki to wlal albo jak jechal i zeby nie zasnac wzial te zapalki <lol>

happysad_owa

Jak czekał na ten nieszczęsny motorowerek xD

użytkownik usunięty
Strix

Kiedy Stiepan mu przylał, jak się znowu w restauracji spotkali, a potem się roześmiał, jakby nigdy nic :> pozdrawiam FW ;)

happysad_owa

yyy, jak Stiepan podszedl do babki i zaczal zebrac o pieniadze, zeby moc zadzwonic do ojca, a kiedy ta mu dala, Fasola podszedl tam za nim, wyciagnal rece i zaczal go nasladowac aaaaaaaaaaahahahah

ocenił(a) film na 8
kaasiexx

Jak przegonił kolaży na rowerku;) ale jeszcze jedno: cały film był świetny! ;)))

ocenił(a) film na 8
shadowstep2727

PS. Jak się pisze kolaży czy kolarzy? ;)

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
sadolin1407

Propsy. W 6 lat odpowiedziałeś na pytanie na które większość i przez 30 nie znałaby odpowiedzi.

ocenił(a) film na 6
okmanek

A ja Ci w 5 dni odpiszę, że Twój komentarz nie ma większego sensu.

happysad_owa

Jak Sabine przebrała go za swoja matke i jak tańczył do Boom Bastic ( jak kolwiek to sie pisze :p)

ocenił(a) film na 6
Konto_porzucone_

Jak pokazał ochroniarzowi kartę wstępu - przebija wszystko :):)

Eminem11

bez kitu :) cały film średni - ale przepustka VIP mnie zmiażdżyła:D
no i niezłe było jak się przypalał, żeby nie zasnąć - tak idiotyczne, że nawet zabawne:D

użytkownik usunięty
Eminem11

Ja tam się zgadzam z Eminemem... xDD Karta wstępu była najlepsza, sikałam ze śmiechu przy tym... xDD Pozdrawiam... :):)

ocenił(a) film na 2
happysad_owa

dajcie spokoj, to ponizej godnosci, nic nie bylo w tym filmie smiesznego... zalosne

ocenił(a) film na 1
Masta_3

a właśnie, że było choć także uważam, że ten serial co puszczają w tv jest 100 % lepszy. Mało śmiechu ale jednak trochę

ocenił(a) film na 10
fitness10

Najlepsze było jak śpiewał z tym chłopakiem na rękach...supeR!

ocenił(a) film na 9
happysad_owa

Tak dużo tych scen było, że brak czasu wymieniać :P Cały film był rewelacyjny! 9/10

madzio_r

Najlepsza scena ?
Moim zdaniem : napisy końcowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
happysad_owa

Czekanie na nadjeżdzająąąący motorower, tutaj sie faktycznie roześmiałem :) ALE niestety nic więcej :/

ocenił(a) film na 8
happysad_owa

Ten film obfituje w zabawne scenki, ale chyba najbardziej rozbawiło mnie to, jak Jaś wbiegł na plan filmowy przebrany za hitlerowca z kamerą cyfrową przyczepioną do karabinu XD

ocenił(a) film na 9
Murdoc

Zdecydowanie próba zarobienia pieniędzy naśladowaniem śpiewu i taniec oraz jak Jasiu przebrał się za babcię :-)

ocenił(a) film na 8
happysad_owa

ta scena była najlepsza! Mistrzostwo świata. Płakałem ze śmiechu przez 10 minut.

ocenił(a) film na 6
kostek151

1.jak się przyczepił do samochodu i potem przegonił kolarzy
2.cały fragment w restauracji:P

happysad_owa

1. jaś tańczył do bombastic (wymiata !!!!!)
2. żebranie (oczywiście przez jasia)
3. karta wstępu
4. motorower

ocenił(a) film na 7
happysad_owa

Taniec do bombastic! - Genialne! hehe...nie zapomne tego...;)

Karla_11

jak Jaś tańczył do muzy "Boombastic"

ocenił(a) film na 8
Iron_Man19

mnie jeszcze rozjebała scena jak dzwonili po wszystkich numerach by znaleźć
prawidłowy do Ojca i po jakimś czasie zadzwonił do kolesia który miał myśli samobójcze,koleś odbiera i mówi,jak nie powiesz że mnie kochasz to koniec! Fasola sie rozłączył a koleś skoczył z mostu:D Co do filmu to był dosyć dobry,gdyby było można to dałbym mu 7,5 a tak to dałem 8.Jednak "Jaś Fasola nadciąga totalny kataklizm" był nie do przebicia tamten to mistrzostwo świata było,ale ten 2 film też ma u mnie sporych rozmiarów +, a co do Jasia to nie ma co,ten koleś to geniusz,ale scena z zapałkami była posrana,nie da się tak zrobić po prostu,jedyna możliwość to pod powieki i jak za 1 i 2 razem oglądania tego filmów to sie nabrałem i sie śmiałem,ale za 3 razem zwróciłem uwagę że on po prostu przed oczy sobie te zapałki wsadził ze niby mu je te zapałki podtrzymują.

ocenił(a) film na 8
happysad_owa

Gdy dodzwonił sie do zakładu pogrzebowego na komórkę nieboszczyka xD

happysad_owa

moja też ta jak tańczył, płakałam na tym ze śmiechu, ledwo się na fotelu trzymałam, a ciezko było nie spaść, bo te w kinie są wybitnie niepojemne ;D jeszcze świetna była scena w restauracji, na polu rzepakowym (ta jak jechał na motorowerku i jak utknął w latrynie) i jak żebrał na forsę na telefon u jakiejś nadętaj babki też była fajna ;D no i to, jak próbował coś wyciągnąć z automatu(nie pamiętam co) i mu krawat wciągnęło ;D ogólnie rzecz biorąc cały film mi się bardzo podobał :)
pozdrawiam fanów jasia ;)

ggmu_94

zapomniałam o scenie z KURAMI, które mu bilet zabrały ;D

ggmu_94

jak dla mnie cały jest boski :D ogólnie Jaś jest boski, bez dwóch zdań :P
a podobała mi się chyba najbardziej akcja z motorowerkiem :D:D:D heheeh szalony złodziej :P

while_you_can

zapałki w oczach!!!!! jak zobaczylem go z rana to myslalem ze padne hehe

while_you_can

mnie się najbardziej spodobało jak mu rower czołg przejechał ;) haha

ocenił(a) film na 8
happysad_owa

Najlepsza scena z kolarzami

użytkownik usunięty
happysad_owa

Mi podobało się jak gonił kurę. No i wejście dla Vipów. Ale cały film średni, niewiele momentów mnie śmieszyło.

użytkownik usunięty
happysad_owa

Jedna z ostatnich scen, kiedy po wyjściu z sali kinowej zauważa plażę i idzie po zatrzymujących się samochodach i scena na planie filmowym do reklamy XD

użytkownik usunięty
happysad_owa

Aria Pucciniego. Pozdrawiam.

happysad_owa

A mnie najbardziej rozśmieszył taki krótki epizod, kiedy Jaś Fasola jest na planie filmowym i w stroju żołnierza. Trzymał wtedy w rękach kamerkę i nagrywał jak maszeruje. W tamtym momencie reżyser coś krzyknął i Jaś się wystraszył jednocześnie przewracając do tyłu i tak genialnie machając nogą xD

ocenił(a) film na 7
happysad_owa

dla mnie jak jadł we francuskiej restauracji - tam wymiata!

ocenił(a) film na 9
Teleboy

Dla mnie też: jedzenie owoców morza w restauracji było rewelacyjne. :) Ogólnie film, podobnie jak "...totalny kataklizm" parokrotnie dobijał psychicznie pechowymi zdarzeniami, które spadały na tego biednego Jasia - niby wygrał rewelacyjną dla mieszkańców zalanej stale deszczem Wlk. Brytanii wycieczkę, był zatem niesamowitym szczęściarzem, ale jednocześnie miał od początku takiego pecha, że widz momentami dosłownie nie wierzył w to, co go spotykało. Kura z biletem przy łapie i jego poszukiwania tej jednej jedynej na farmie też było niezłe! :) Pozdrawiam. :)

ocenił(a) film na 7
bruce1940

Na szczęście przeżył i wszystko dobrze się skończyło. Ale rola Dafoe była też genialna! Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Teleboy

:) To prawda. :) Pozdro! :)

ocenił(a) film na 7
bruce1940

Wzajem! Pzdr:)

ocenił(a) film na 9
happysad_owa

Autostop, akcja z kurami i rowerem, restauracja i owoce morza, wszystkie scenki są zabawne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones