PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95293}

Jaś Fasola

Mr. Bean
7,5 70 794
oceny
7,5 10 1 70794
7,9 7
ocen krytyków
Jaś Fasola
powrót do forum serialu Jaś Fasola

Potrafił rozśmieszyć

użytkownik usunięty

Jest to dobry,angielski serial na poprawę humoru. Najbardziej zawsze bawiła mnie czołówka(wstęp), w której Fasola spada z nieba. Szkoda,że tylko tyle odcinków powstało. Mogli więcej ich nakręcić. Rowan Atkinson świetnie sprawdził się w tej roli. Mam do tego serialu sentyment.

Nie angielski tylko brytyjski

użytkownik usunięty
mrjakub923

Niech będzie.

ocenił(a) serial na 9

Może jednak angielski, bo kręcony nie w Walii, nie w Szkocji, nie przez TV walijską, nie szkocką, lecz przez BBC. Specjalista od kultury na Wyspach musiałby też się wypowiedziec, czy Walijczycy lub Szkoci zdolni są do tego typu humoru, bo mam wrażenie, że nie.

użytkownik usunięty
Wydmin

Skojarzyło mi się,że skoro serial został nakręcony w Wielkiej Brytanii to jest angielski.

ocenił(a) serial na 9

Jasne, ale też może byc angielski w tym sensie, że skoro jedna z krain, byłe królestwo, Anglia nadal jakoś się różni od reszty zjednoczonych unią brytyjską części Wysp Brytyjskich, to mogła idąc w duchu angielskiej (nie szkockiej, nie walijskiej, nie (północno-)irlandzkiej) mentalności wyprodukować ten serial - bo Londyn, gdzie jest BBC, być może bywa bardziej angielski niż brytyjski. Ale to drobiazgi, znane specjalistom od spraw brytyjskich.

użytkownik usunięty
Wydmin

Więc może nie pomyliłam się zbytnio w swojej wypowiedzi,że serial jest angielski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones