PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95293}

Jaś Fasola

Mr. Bean
7,5 70 794
oceny
7,5 10 1 70794
7,9 7
ocen krytyków
Jaś Fasola
powrót do forum serialu Jaś Fasola

Gładkie drogi, równiutkie chodniczki, eleganckie i zadbane domy, urzędy, przychodnia z
numerkami, samoobsługowa pralnia, a co dopiero dzisiaj. A Polska jak wygląda w roku
2011? Boże daj mi tylko siłę, żebym w końcu opuścił ten chory kraj.

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Wszystko to co powiedziałeś o Wielkiej Brytanii to prawda. No, może poza tymi eleganckimi i zadbanymi domami - zdziwiłbyś się:P
A swoją drogą zanim opuścisz ten "chory kraj" jakim nazywasz Polskę przygotuj się na lekki szok kulturowy. Nie myśl, że będzie Ci tak fantastycznie za granicą. Uwierz, nie ma jak w domu.

trancefan1986

Widzę kolego, że wiele jeszcze musisz się w życiu nauczyć...

ocenił(a) serial na 10
Danielburg

W tym filmie domy są tylko eleganckie jak Jaś Fasola spada z nieba:) a tak ogólnie to nagrania po prostu były nagrane w ładnych miejscach w Anglii:)

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

Opuszczaj kraj i krzyż na drogę, nikt cię nie trzyma. A ten serial nie ma za zadania pokazać, jak zajebista była Anglia w latach 90-tych. To po prostu tania komedia. Do tego mało śmieszna. A w zasadzie obserwując mechanizm obronny (regresję) tytułowego "Jasia", jestem skłonny uznać, że ten serial jest dramatem, a nie komedią.

ocenił(a) serial na 10
karas6610

A ty zostań sobie w Polsce, również krzyż na drogę. Jak benzynę będziecie mieli po 10 zł za litr i przez następne pokolenia wciąż tych samych ludzi u władzy, to może zmądrzejesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
karas6610

No dobra, niech ci będzie, że ja nie myślę, tobie się podoba obecna sytuacja w Polsce, a mi (i nie tylko mi) nie. I po co teraz dorabiasz do tego jakieś filozofie i wzniecasz kłótnie? Takie negatywnie nastawienie do "Polaczków" jest główną cechą obrzezanego narodu wybranego, więc wracaj do Izraela.

ocenił(a) serial na 1
trancefan1986

Na twoje nieszczęście jestem Polakiem (na swoje też). Masz coś do Żydów? Nie wzniecam kłótni, przypominam, że to ty zacząłeś ten bezsensowny temat, ja go po prostu drążę, odpowiadając na twoje debilne posty.

trancefan1986

Oj,oj te stereotypy,byłem w Angli i co mogę powiedzieć,to jest naród leniwy z reguły,wykorzystuja inne nacje narodowościowe do gorszej pracy ich samych trudno zagnać do pracy,kobiety bardzo zaniedbane(w domu rzadko mają porządek) to nie co to polki...Co innego Niemcy tam wszystko perfekt tylko Turcy trochę psują ten dobry efekt..

ocenił(a) serial na 6
aronn

święta prawda :)

karas6610

Weź krzyż pod pałac.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
karas6610

Jezus Chrystus też był Żydem, bijecie mu pokłony w Kościele, a teraz napiętnujecie ludzi innej rasy. Czy to po chrześcijańsku? Chyba ktoś nie uważał na kazaniu!

karas6610

Całkiem po chrześcijańsku odpowiedziałeś alanosowi.

ocenił(a) serial na 1
Leiard

Kto powiedział, że jestem chrześcijaninem?

użytkownik usunięty
trancefan1986

jak się nie podoba w tym kraju to won stąd polaczku co się zachodem zachwycił

ocenił(a) serial na 10

No i wyjadę na zachód, a ty tu będziesz gnił do końca życia w biedzie i z chorymi sądami i politykami. Powodzenia :D

ocenił(a) serial na 10

I każdy kto powie prawdę, że na zachodzie jest lepiej i normalniej ten od razu wróg? Typowa mentalność polaczka, jego kraj tonie po uszy w gównie i jeszcze nikt nie ma prawa tego skrytykować i porównać do innych krajów w których panuje stabilizacja i porządek. Hahahaha

użytkownik usunięty
trancefan1986

Sądząc po twoich ocenach i wypowiedziach na forum jak i avatarze można cie określić jedynym zdaniem "kaczka to max co może z ciebie wyjść"

ocenił(a) serial na 10

Wow, jestem pod ogromnym wrażeniem twojej diagnozy panie przemądrzały :D

ocenił(a) serial na 6
trancefan1986

Po prostu prezentujesz pogląd osoby przyzwyczajonej do wszystkiego podanego na tacy w złotym opakowaniu i nie przyzwyczajonej że na cokolwiek trzeba sobie zapracować. Poza tym istnieje coś takiego jak więź z krajem ojczystym czego taki volksdeutsch jak Ty pewnie nie zrozumie. Za to życzę przyjemnego żerowania na innych i powodzenia.

ocenił(a) serial na 6
trancefan1986

Poza tym podkreślasz jak wiele Ci się w Polsce nie podoba ale nie starasz się tego zmienić, po prostu uciekasz od tego co trudne do słodkiej podusi wysokiego socjalu dla darmozjadów.

ocenił(a) serial na 10
kawalier

Proszę was to jest forum filmowe każdy chce tutaj poczytać komentarze związane z filmem, nie musicie się tutaj przegadywać.

użytkownik usunięty
trancefan1986

Mi co się rzuca w oczy to ze nie maja tych reklam wszędzie
U nas nasrane tego na każdym płocie + billboardy . Widocznie władzy jest to na rękę.

ocenił(a) serial na 6

już dawno wszędzie są reklamy :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
trancefan1986

A "rodzinka.p" przedstawia jak wygląda Polska? Tak samo może być z tym serialem i Anglią.

ocenił(a) serial na 6
trancefan1986

mamy 2014, dzisiaj widziałam jeden z odcinków Jasia Fasoli i wyobraz sobie, ze Anglia jak wygladala w 1990 tak wyglada i teraz. ten kraj jest zacofany i wiem to z kilkuletniego doświadczenia. poza tym brudny, ciemny i zimny. logiki u angoli nie znajdziesz, jedynie zacofanie, analfabetyzm i fałsz. może są jakieś wyjatki, ale jeszcze takiego nie spotkałam. co do domów to są to wszędzie takie same stare, zimne, zagrzybiałe, ciemne klitki. porównując do zwykłych bloków w Polsce, to mieszkanie w blokach to apartamenty, nie wspominając już o tych całkiem nowo wybudowanych.
w każdej dziedzinie Anglia jest sporo w tyle za Polska, jedyne co różni Polskę od Anglii to to, że Anglia jest bogatszym krajem, ale i tego nie potrafi właściwie wykorzystać.

ocenił(a) serial na 10
trancefan1986

Jak Polska ci się nie podoba, to idź. Anglia może ci się kojarzyć z herbatą o piątej, gazetami, gentlemanami. Ale pamiętaj, że to kraj mgły, ciągłego deszczu od rana do wieczora ( a co za tym idzie, także grypy, chrypy, przeziębienia ), smogu , bicia big bena i przeżywającego wzroku Anglików.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones