PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=147508}

Anioł śmierci

Mr In-Between
6,3 265
ocen
6,3 10 1 265
Anioł śmierci
powrót do forum filmu Anioł śmierci

film mozna obejrzec na iplex pl Super stronka za darmo filmy i to nie kradzione ;)

ocenił(a) film na 9
skowrone

Właśnie obejrzałem na iplexie jak dobrze że takie coś stworzyli bo nigdy bym się nie dowiedział że taki film w ogóle istnieje!

A co do filmu. Naprawdę pozytywne zaskoczenie takiego czegoś jeszcze nie dane mi było zobaczyć! Najważniejszy plus to historia! zgromadzenie a w pewnym sensie sekta morderców która wykonuje... a sami musicie zobaczyć. Wymienię jeszcze tylko parę plusów które według mnie powinny was zachęcić do zobaczenia tego cuda! Świetna rola głównego bohatera tu (Andrew Howard) kto zna tego gościa? :) Jak już wcześniej wspomniałem fabuła oraz znakomite i zaskakujące zakończenie. To tylko garstka z pozytywów tego obrazu zachęcam do obejrzenia i poświęcenia tej godziny i 30 minut na ten film. Z mojej strony 9/10 i dodaje do ulubionych!

ocenił(a) film na 8
Rorschach_

niespodziewałam sie jakiegos wielkiego dzieła, zaczełam oglądac przez przypadek i takie zaskoczenie! dawno żaden film nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Ta historia poprostu nie może opuścić mojej głowy! historia zawodowego mordercy opowiedziana w zupełnie inny sposób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones