filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2008
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
The New Year Parade
(2008)
Tom Quinn
Udział w konkursie głównym
nominacje
Fix
(2008)
Tao Ruspoli
Glory Boy Days
(2008)
Paul Encinas
How to Be
(2008)
Oliver Irving
Paranormal Activity
(2007)
Oren Peli
Surviving Crooked Lake
(2008)
Mathew Miller
,
Ezra Krybus
,
Sascha Drews
The Last International Playboy
(2008)
Steve Clark
The Project
(2008)
Ryan Piotrowicz
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Song Sung Blue
(2008)
Greg Kohs
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Circus Rosaire
(2007)
Robyn Bliley
I Think We're Alone Now
(2008)
Sean Donnelly
More Shoes
(2008)
Lee Kazimir
My Mother's Garden
(2008)
Cynthia Lester
Neo-Lounge
(2007)
Joanna Vasquez Arong
Pageant
(2008)
Stewart Halpern-Fingerhut
,
Ron Davis
View from the Bridge: Stories from Kosovo
(2007)
Laura Bialis
,
John Ealer
Wesley Willis's Joyrides
(2008)
Chris Bagley
,
Kim Shively
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Tato
(2006)
Daniel Mulloy
Najlepszy krótkometrażowy film animowany
wygrane
Blood Will Tell
(2007)
Andrew McPhillips
Najlepszy krótkometrażowy film eksperymentalny
wygrane
Doxology
(2007)
Michael Langan
Najlepszy krótkometrażowy film fabularny
wygrane
Tato
(2006)
Daniel Mulloy
Nagroda Specjalna Jury
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
4960
(2007)
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
The Project
(2008)
Ryan Piotrowicz
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Song Sung Blue
(2008)
Greg Kohs
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
Woman in Burka
(2008)
Jonathan Lisecki
Nagroda Vision za zdjęcia
wygrane
Surviving Crooked Lake
(2008)
Ezra Krybus
Wielkie wyróżnienie Jury
Najlepszy zespół aktorski
wygrane
How to Be
(2008)
Robert Pattinson
Wyróżnieni w roku 2008
Tato
(
2/2
)
Song Sung Blue
(
2/2
)
The Project
(
1/2
)
How to Be
(
1/2
)
Surviving Crooked Lake
(
1/2
)
Woman in Burka
(
1/1
)
4960
(
1/1
)
Doxology
(
1/1
)
The New Year Parade
(
1/1
)
Blood Will Tell
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.