filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
LLF
http://www.llf.pl/
Lubuskie Lato Filmowe Kinematografie Krajów Europy Środkowej i Wschodniej
Przyznawane nagrody:
Syrenka Warszawska
Złote Grono
Srebrne Grono
Brązowe Grono
Wyróżnienie
Diamentowe Grono
Nagroda Don Kichota
Nagroda Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej
Nagroda Organizatorów im. Juliusza Burskiego
Nagroda Specjalna
Nagroda Telewizji Polskiej
Skisłe Grono
zobacz oczekujące materiały
$videos
$videoCount
nominacje w kategorii Udział w konkursie głównym
zobacz wszystkie
2024
Nominacje
wręczenie nagród 30 czerwca
Bez powietrza
Biała odwaga
Bracia
Coś o ptakach
Doppelgänger. Sobowtór
Imago
Kos
Lęk
Moja wolność
Przyszła w nocy
Świt
Tyle co nic
Uśmiech losu
Zielona granica
edycje rozdania nagród
2023
Silent Twins
2022
Nosorożec
2021
Słudzy
2020
Malowany ptak
2019
Genesis
2018
Zimna wojna
2017
Szczęście świata
2016
Ja, Olga Hepnarova
2015
Body/Ciało
2014
Papusza
2013
Imagine
2012
Róża
2011
Szczęście ty moje
2010
Zero
2009
Wszyscy umrą, a ja nie
2007
Wyspa
2006
Kuss Kuss - twoje szczęście zależy ode mnie
2005
Los utracony
2004
Niewierne gry
2003
Edi
2002
Chico
2001
Pejzaż
2000
Pod jednym dachem
1999
Co złapiesz w życie
1998
Księga wielkich życzeń
1997
Oskarżenie
1996
Bolse vita
1995
Indiańskie lato
1994
Śmierć jak kromka chleba
1993
Wszystko co lubię
1992
Kochana Emmo, droga Bobe
1991
Strzelnica
1990
Las katyński
1989
Przesłuchanie
1988
1987
Ewa Wiśniewska
za
Cudzoziemka
1986
Siekierezada
1985
Słońce wschodzi raz na dzień
1984
Anna Dymna
za
Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny
1981
Człowiek z żelaza
1980
Krystyna Janda
za
Golem
1979
Ostatni etap
1978
Śmierć prezydenta
1977
Leszek Teleszyński
za
Trędowata
1976
Iluminacja
Trzeba zabić tę miłość
1975
Ziemia obiecana
1974
Nie ma mocnych
1973
Wesele
1972
Perła w koronie
1971
Brzezina
1970
Sól ziemi czarnej
1969
Wszystko na sprzedaż
1967
1964
Pasażerka
1962
1961
Zezowate szczęście
1959
Eroica
1958
Człowiek na torze
1957
Wyróżnieni w roku 2024
Nic mnie w tobie nie przeraża
(
1
)
Kos
(
1
)
Imago
(
1
)
Doppelgänger. Sobowtór
(
1
)
Lęk
(
1
)
Biała odwaga
(
1
)
Bracia
(
1
)
Tak, jak było
(
1
)
Dom lalki
(
1
)
Błoto
(
1
)
Nagradzane aktorki
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Maja Komorowska
Jadwiga Jankowska-Cieślak
Vera Venczel
Mari Törőcsik
Jaśmina Polak
Julia Kuzka
Agnieszka Rajda
Nagradzani reżyserzy
ost. 10 lat
ost. 20 lat
wszystkie rozdania
Paweł Łoziński
Damian Kocur
Jan Jakub Kolski
Jaroslav Vojtek
Wojciech Smarzowski
Małgorzata Szumowska
Irena Pavlásková
Małgorzata Imielska
Peter Bebjak
Kinga Dębska
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.